Parking_webheader.jpg

 

Společnost TEREA Cheb s.r.o. ve spolupráci s Městem Cheb připravuje vybudování parkoviště pro občany sídliště Zlatý Vrch. Zřízením parkoviště v prostoru kotelny vznikne 72 parkovacích míst, která budou z části řešit problematiku nedostatečné parkovací kapacity. Samotná stavba byla zahájena zhotovitelem společností ALGON a.s. v březnu 2022.

Ukončení stavby je plánováno do konce srpna 2022. Jedná se o rezidenční osvětlené parkování se závorovým systémem, který by měl zajistit přístup na parkovací místa pouze vozidlům k tomu oprávněným. Lokalita bude monitorována městským kamerovým systémem.

Parkoviště je realizováno jako placené pro konkrétní uživatele a parkovací místo bude určeno pro osobní automobily a dodávková vozidla.
Dále bude výhledově možnost si dokoupit služby spojené s nabíjením elektromobilu a zastřešené stání – car point.

Ceny za parkovací místa budou známa v květnu 2022. Z důvodu zvýšeného zájmu o rezervaci ze strany občanů sídliště Zlatý Vrch byl pro tento účel zřízen kontaktní formulář pro NEZÁVAZNOU REGISTRACI.

Pokud tedy máte zájem o zajištění parkování na nově připravovaném rezidenčním parkovišti, neváhejte nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře.

Vyplněním vašeho jména, telefonního a emailového spojení a informací o zájmu o nabíjení elektromobilu, či si přejete zastřešené stání můžete uvézt i prostřednictvím e-mailu:
.

Počet registrovaných žadatelů aktuálně přesahuje kapacitu parkovacích míst,
žadatelé tak budou kontaktování i nadále
podle přihlášeného pořadí.
Děkujeme za Váš projevený zájem.

Situační výkres (obraz se otevře v novém okně):

Koordinacni_situacni_vykres_vyber.jpg

Pokud tedy máte zájem o zajištění parkování na nově připravovaném parkovišti neváhejte nás kontaktovat odesláním uvedeného formuláře s uvedením, jména, telefonního a emailového spojení.

 

Kontaktní formulář
pro zájemce o parkovací místo:

Powered by BreezingForms

 

Téčko 032021 pparking webfooter