Parking_webheader.jpg

Společnost TEREA Cheb s.r.o. ve spolupráci s Městem Cheb připravuje vybudování parkoviště pro občany sídliště Zlatý Vrch. Zřízením parkoviště v prostoru kotelny vznikne 
72 parkovacích míst, která budou z části řešit problematiku nedostatečné parkovací kapacity. Samotná stavba byla zahájena zhotovitelem společností ALGON a.s. v březnu 2022.

Ukončení stavby bylo realizováno v říjnu a od 1. listopadu 2022 je parkoviště v aktivním provozu. Jedná se o rezidenční osvětlené parkování se závorovým systémem, který by měl zajistit přístup na parkovací místa pouze vozidlům k tomu oprávněným. Lokalita parkoviště je monitorována městským kamerovým systémem.

Parkoviště je realizováno jako placené pro konkrétní uživatele a parkovací místo bude určeno pro osobní automobily a dodávková vozidla.

Dále bude výhledově možnost si dokoupit služby spojené s nabíjením elektromobilu a zastřešené stání – car point.

Cena za parkovací místo a měsíc je stanovena na 1000,- Kč vč. DPH,
u rozšířených parkovacích míst pro SUV/dodávky pak 1100,- Kč vč. DPH.

Z důvodu zvýšeného zájmu o rezervaci ze strany občanů sídliště Zlatý Vrch byl pro tento účel zřízen kontaktní formulář pro NEZÁVAZNOU REGISTRACI. Již registrovaní žadatelé budou kontaktováni prostřednictvím emailu k potvrzení rezervace, smlouvy budou následně uzavírány v průběhu letních měsíců.

Pokud tedy máte zájem o zajištění parkování na nově připravovaném rezidenčním parkovišti, neváhejte nás kontaktovat vyplněním níže uvedeného formuláře.

Vyplněním vašeho jména, telefonního a emailového spojení a informací o zájmu o nabíjení elektromobilu můžete uvézt i prostřednictvím e-mailu: .

Situační výkres (obraz se otevře v novém okně):

Situační výkres


Pokud tedy máte zájem o zajištění parkování na nově připravovaném parkovišti neváhejte nás kontaktovat odesláním uvedeného formuláře s uvedením, jména, telefonního a emailového spojení.

 

 

Kontaktní formulář
pro zájemce o parkovací místo:

Powered by BreezingForms

 

Téčko 032021 pparking webfooter