Nabízíme montáž a servis zabezpečovací signalizace od českého výrobce Jablotron.

myjablotron

Bezpečí pro váš byt, dům, kancelář nebo firmu.

jablotron 100Byt - Získejte jistotu, že je doma vše v pořádku. Alarm JABLOTRON 100+ ochrání váš byt a navíc umí rozsvítit světla nebo např. řídit teplotu vytápění. Ovládat jej také můžete i na dálku přes chytrý mobil díky aplikaci MyJABLOTRON. Objekt je možné také připojit k bezpečnostní agentuře – o střežení se pak postará bezpečností centrum.

Dům – Proměňte svůj dům v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně chrání vaší domácnost a umí také otevírat garážová vrata, vytáhnout žaluzie, spustit zavlažování, informovat o teplotách v domě i venku, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc systém můžete připojit na bezpečnostní centrum.

Kancelář, firma - Ať už jsou vaším nejcennějším majetkem stroje, nebo data v počítačích, vyplatí se je chránit. Díky alarmu JABLOTRON 100+ se do firmy nedostane nikdo nepovolaný a zvládnete i ovládat světla nebo závoru, hlídat teplotu v místnostech třeba i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Na objekt může navíc nepřetržitě dohlížet bezpečnostní centrum.

Systém Jablotron 100+ lze rozšířit o kamery, které jsou propojeny s aplikací MyJablotron. Máte tak svůj domov / firmu plně pod kontrolou bez nutnosti sledovat informace na telefonu. Systém automaticky vytváří minutový záznam o každé události z alarmu a poskytuje tak okamžitý přehled.

23358 maxi

Provádíme i servisní činnost starších systémů Jablotron JA60, JA80.

klavesnice ja 60f

 

terea kontakt p kiss